adonis-hakkinda.jpgAdonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri A.Ş. Kalite yönetim sistemi gereklerinden ödün vermeyen, teknolojik yeniliklere duyarlı, müşteri odaklı, kaynaklarını koruyan ve geliştiren, şeffaf yönetim anlayışı, dinamik ve yetkin kadrosunun özverili çalışmaları ile sahip olduğu kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirerek ulusal ve uluslararası platformda sektörün her dalında var olacaktır.

Misyonumuz

Endüstriyel temizlik malzemeleri, kimyasalları, kağıt grupları ve gıda ürünleri satış ile satış sonrası hizmet alanında en başarılı ve en iyi şirketlerden birisi olmak, ülke ekonomisine en büyük getiriyi sağlamak. Müşterilerine ise vermiş olduğu hizmet kalitesinin hazzını yaşatmak, fayda üretmeyi temel alan prensiple hareket ederek ideal olanı ideali isteyenle buluşturan ülke, toplum, müşteri ve çalışanlarımız için değer yaratma çabasını ilke edinen bir kuruluş olmak..

Vizyonumuz

Endüstriyel temizlik kimyasal üretim ve satış ile satış sonrası alanında tekniği, kalitesi ve hizmeti ile yurtiçi ve yurtdışında aranan ülke ekonomisine dolayısı ile  ülkesine katma değer yaratan bir marka olmak.

Kalite

Kalite anlayışımızın yalnızca yatırım faaliyetlerimizde değil, yönetim, çalışanlar ve bütünleriyle şirketin kültüründe var olduğuna inanırız. Kalite anlayışımızın tüm çalışanlarımız tarafından yaşam modeli olarak benimsenmesini hedefleriz. Çalışanların sağlığına ve iş güvenliğine önem vermek. Yapılan tüm işlerde yazılmış ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun çalışmak. İşlerin planlanmasında ve yürütülmesi aşamasında çevreye verilecek etkileri en aza indirecek önlemleri almak. Etkin bir çevre bilinci yaratarak gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakılmasında örnek bir şirket olmak... Kullanılan ürünlerin kimyasal bileşimler olduğu ve bilinçsiz kullanıcılar tarafından kullanılması halinde hem kullanıcıya hem de hizmet alan kişilere zarar verebilecektir. Bu sebeple en az üretim kadar önemli olan son kullanıcı için temel ve sürdürülebilir bir eğitim programı görsel ve yazılı olarak hazırlayıp uygulayarak ürün etiketlerini, kullanma talimat ve uyarılarını anlaşılabilir şekilde dizayn edilmiş yazılı bilgilendirmeler üretmek.