İletişim Hattı 444 3 933

Adonis Kalite Politikası

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKASI

Kuruluşumuz; 

Endüstriyel temizlik malzemeleri, kimyasalları, kâğıt grupları ve gıda ürünleri satış ile satış sonrası hizmet sektöründe tüm hizmet noktalarında ürün tedarikinden tüketiciye satışa ve satış sonrasına kadar doğru teslimat ve satış sonrası teknik destek mekanizması ile ürün kalitesini en üst düzeyde korumakta, bilinçli tedarikçilerle çalışmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı, tüketicisini ve tedarikçisini bilinçlendirme misyonuna, ulusal ve uluslararası mevzuata ve diğer tüm şartlara uygun şekilde; yalnızca yatırım faaliyetlerinde değil, yönetim ve çalışanlar ile tüm şirket kültüründe kaliteli çalışmaya odaklanmıştır.

Müşterileri için karşılıklı iletişim ortamında hızlı ve özgün çözümler üretmekte, şikâyetleri etkili ve verimli bir şekilde ele alarak cevaplandırmakta, şikâyetlerin gizliliğini korumakta, personel ve müşterilerine müşteri şikâyetlerinin ele alınması konusunun önemini aktarmaktadır.

Güçlü iç iletişim ve bilgi ağı ile çalışanlarını bilgilendirilmekte ve sürekli eğitim anlayışı ile rekabet gücünü arttırmaktadır.

Zamanında ve doğru risk analizi yaparak tehlikelerin önceden belirlenmesi ve ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

İnsan sağlığına verdiği önem ile iş sağlığı ve güvenliğini her işin önünde tutarak, çalışanlarına güvenli bir iş ortamı sağlamakta; iş kazalarını, yaralanma ve meslek hastalıklarını önlemektedir. Müşterilerini temel ve sürdürülebilir bir eğitim programı ile ürün kullanım talimatları ile bilgilendirmektedir.

Çevre sağlığına ve kirliliğin önlenmesine verdiği önem ile ürünlerinin çevre dostu ürünler olmasını sağlamakta, hizmetin planlanmasında ve yürütülmesi aşamasında çevreye verilecek etkileri en aza indirecek önlemleri almaktadır.

Kalitenin tüm çalışanlar için bir yaşam modeli olarak benimsenmesi amacıyla tüm kaynaklarını yönetim sistemlerinin etkin yürütülmesi için verimli bir şekilde yönetmekte, sistemlerin etkinlik ve performansını sürekli iyileştirmektedir.

Yiğit ÖCAL

Genel Müdür

Bize yazın, ekiplerimiz en kısa sürede size yardımcı olsun

Ürün, hizmet ve kampanyaların reklam amaçlı sunulabilmesi için kişisel verilerimin işlenmesine ve tarafıma tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine
İzin veriyorumİzin vermiyorum

Vereceğiniz kişisel bilgileriniz teklif verme sürecinde tarafımızca işlenecektir. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan erişebilirsiniz.

Vereceğiniz kişisel bilgileriniz talebiniz doğrultusunda teklif sunulabilmesi, şikayetinize/önerinize ilişkin olarak bilgilendirme yapılabilmesi amacıyla talebiniz doğrultusunda ifa ile doğrudan ilişkili olması, hukuki yükümlülüğümüzün yerine getirilebilmesi ve talebinizin karşılanabilmesi için zorunlu olması nedenleri ile tarafımızca işlenecek ve amacın yerine getirilmesinden sonra doğrudan silinecek, imha edilecektir. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan erişebilirsiniz.