İletişim Hattı 444 3 933
Oops...
Slider with alias home slider 1 not found.

Free Delivery

Free shipping around the world for all
orders over $120

Safe Payment

With our payment gateway, don’t worry
about your information

Friendly Services

You have 30-day return guarantee for
every single order

Big Sale Products

Plants
For Interior

Shop Now

Top Products

Plants
For Healthy

Shop Now

Our Products

Today Deals

What Our Customers Says ?

“ Perfect Themes and the best of all that you have many options to choose! Best Support team ever!Very fast responding and experts on their fields! Thank you very much! ”

“ Code, template and others are very good. The support has served me immediately and solved my problems when I need help. Are to be congratulated. Att Renan Andrade. ”

“ When a beautiful design is combined with powerful technology,
it truly is an artwork. I love how my website operates and looks with this theme. Thank you for the awesome product. ”

Merhaba, Bundan yaklaşık 10 yıla yakın süre önce endüstriyel temizlik malzemeleri satışı ve satış sonrası hizmetlerini yürütmek için çıktığımız yolculuğumuza, 2019 yılında Türkiye’nin en büyük 50 şirketler topluluğu arasında yer alan Bilkent Holding bünyesine dahil olarak devam ediyoruz. Bundan sonraki faaliyetlerimizde bağlı bulunduğumuz bu büyük grubun uzun yıllara dayanan bilgi birikimini ve sahip olduğu kurumsal değerleri özümseyerek faaliyetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

Bizler tüm faaliyetlerimizde Adonis olarak “fark yaratır, değer katar” mottosuyla hareket ediyor ve sizlerin memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı hedefliyoruz. Satışa sunduğumuz ürünlerimizle ilgili kataloğumuzu olabildiğince detaylı hazırlamaya çalıştık. Ayrıca www.adonis.com.tr adresindeki web sitemizi inceleyebilir, ekstra bilgi almak isterseniz 444 3 933 numaralı çağrı merkezimizden bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ülkemize katma değer yaratan bir marka vizyonuyla çıktığımız yolculuğumuzda daha nice 10 yılları bir arada geçirmek dileğiyle.

Saygılarımla Yiğit ÖCAL

Our Latest Posts

Get 20% Off Your Next Order

Bize yazın, ekiplerimiz en kısa sürede size yardımcı olsun

Ürün, hizmet ve kampanyaların reklam amaçlı sunulabilmesi için kişisel verilerimin işlenmesine ve tarafıma tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine
İzin veriyorumİzin vermiyorum

Vereceğiniz kişisel bilgileriniz teklif verme sürecinde tarafımızca işlenecektir. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan erişebilirsiniz.

Vereceğiniz kişisel bilgileriniz talebiniz doğrultusunda teklif sunulabilmesi, şikayetinize/önerinize ilişkin olarak bilgilendirme yapılabilmesi amacıyla talebiniz doğrultusunda ifa ile doğrudan ilişkili olması, hukuki yükümlülüğümüzün yerine getirilebilmesi ve talebinizin karşılanabilmesi için zorunlu olması nedenleri ile tarafımızca işlenecek ve amacın yerine getirilmesinden sonra doğrudan silinecek, imha edilecektir. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan erişebilirsiniz.