Oops...
Slider with alias home slider 3 not found.

Welcome to Lukani store

Lukani History

Commodo sociosqu venenatis cras dolor sagittis integer luctus sem primis eget maecenas
sedurna malesuada consectetuer.

Ornare integer commodo mauris et ligula purus, praesent cubilia laboriosam viverra.
Mattis id rhoncus. Integer lacus eu volutpat fusce. Elit etiam phasellus suscipit suscipit dapibus,
condimentum tempor quis, turpis luctus dolor sapien vivamus.

john doe – CEO Lukani

Featured Products

What Our Customers Says ?

“ Perfect Themes and the best of all that you have many options to choose! Best Support team ever!Very fast responding and experts on their fields! Thank you very much! ”

“ Code, template and others are very good. The support has served me immediately and solved my problems when I need help. Are to be congratulated. Att Renan Andrade. ”

“ When a beautiful design is combined with powerful technology,
it truly is an artwork. I love how my website operates and looks with this theme. Thank you for the awesome product. ”

Merhaba, Bundan yaklaşık 10 yıla yakın süre önce endüstriyel temizlik malzemeleri satışı ve satış sonrası hizmetlerini yürütmek için çıktığımız yolculuğumuza, 2019 yılında Türkiye’nin en büyük 50 şirketler topluluğu arasında yer alan Bilkent Holding bünyesine dahil olarak devam ediyoruz. Bundan sonraki faaliyetlerimizde bağlı bulunduğumuz bu büyük grubun uzun yıllara dayanan bilgi birikimini ve sahip olduğu kurumsal değerleri özümseyerek faaliyetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

Bizler tüm faaliyetlerimizde Adonis olarak “fark yaratır, değer katar” mottosuyla hareket ediyor ve sizlerin memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı hedefliyoruz. Satışa sunduğumuz ürünlerimizle ilgili kataloğumuzu olabildiğince detaylı hazırlamaya çalıştık. Ayrıca www.adonis.com.tr adresindeki web sitemizi inceleyebilir, ekstra bilgi almak isterseniz 444 3 933 numaralı çağrı merkezimizden bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ülkemize katma değer yaratan bir marka vizyonuyla çıktığımız yolculuğumuzda daha nice 10 yılları bir arada geçirmek dileğiyle.

Saygılarımla Yiğit ÖCAL

Our Latest Posts

Get 20% Off Your Next Order