İletişim Hattı 444 3 933

Neden Adonis

Tüm hizmet noktalarında ürünün tedarik edilmesi noktasından, satış sonrasına kadar süreçte “en üst düzeyde koruduğu” ürünleri doğru teslimatla müşterilerine ulaştıran Adonis, bilinçli tedarikçi seçimi ve satış sonrası sunduğu teknik destek hizmetleriyle sektöründe fark yaratmaktadır.

Ulusal ve uluslararası mevzuata ve diğer tüm şartlara uygun şekilde hareket eden Adonis, ticari faaliyetlerini müşteri memnuniyetine odaklanarak yürütmektedir.

Yönetimsel sistemlerini etkin bir şekilde yapılandıran Adonis, sahip olduğu sistemlerin etkinlik ve performansını sürekli olarak iyileştirmektedir.

Müşteri Odaklı Çözümler

Önceliğimiz müşterilerimiz için çözümler üretiyoruz.

Tedarikçi Seçiminde Hassasiyet

Tedarikçilerimiz seçerken hassayiyetli seçimler yapıyoruz.

Mevzuata Uyum

Mevzuata Uyum, en yüksek önceliklerimizdendir.

Doğru ve Zamanında Teslimat

Doğru ve zamanında teslimat ile müşterilerimizi mağdur etmiyoruz.

Hızlı ve Özgün Çözümler

Hızlı ve özgün çözümlerimiz ile hızlı ve size özel çözümler sunuyoruz.

Bize yazın, ekiplerimiz en kısa sürede size yardımcı olsun

Ürün, hizmet ve kampanyaların reklam amaçlı sunulabilmesi için kişisel verilerimin işlenmesine ve tarafıma tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine
İzin veriyorumİzin vermiyorum

Vereceğiniz kişisel bilgileriniz teklif verme sürecinde tarafımızca işlenecektir. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan erişebilirsiniz.

Vereceğiniz kişisel bilgileriniz talebiniz doğrultusunda teklif sunulabilmesi, şikayetinize/önerinize ilişkin olarak bilgilendirme yapılabilmesi amacıyla talebiniz doğrultusunda ifa ile doğrudan ilişkili olması, hukuki yükümlülüğümüzün yerine getirilebilmesi ve talebinizin karşılanabilmesi için zorunlu olması nedenleri ile tarafımızca işlenecek ve amacın yerine getirilmesinden sonra doğrudan silinecek, imha edilecektir. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan erişebilirsiniz.