Şirket Hakkında

Hakkımızda

2010 yılında kurulan Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri A.Ş., endüstriyel temizlik malzemeleri, kimyasalları, kâğıt grupları ve gıda ürünleri satış ile satış sonrası hizmet alanında faaliyet göstermektedir.

Marmara, İç Anadolu ve Akdeniz Bölge Müdürlükleri ile operasyonlarını yöneten Adonis, kısa bir süre çerisinde Ege ve Karadeniz bölge müdürlüklerini de hayata geçirmeyi ve tüm Türkiye’ye hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Kalite yönetim sistemi gereklerinden ödün vermeden, “fark yaratır, değer katar” mottosuyla hizmet sunan Adonis, en yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla faaliyetlerini yönetmektedir. Şeffaf bir yönetim anlayışını benimseyen Adonis, dinamik ve yetkin kadrosuyla, teknolojik yeniliklere duyarlı, kaynaklarını koruyarak ve geliştirerek sektörün en başarılı ve en iyi şirketlerden birisi olmaya odaklanmıştır.

Adonis, 2019 yılından itibaren Bilkent Holding bünyesinde hizmet sunmaya başlamıştır.

Misyonumuz

Endüstriyel temizlik ve kimyasal üretimi sektöründe satış öncesi ve sonrasında; teknik bilgisi, kaliteli hizmeti, tecrübesi ile yurtiçi ve yurtdışında talep gören, fayda üretme prensibi ile toplum, müşteri ve çalışanları için değerli olabilen, ülke ekonomisinde katma değer yaratabilen bir kuruluş olmaktır.

Read More

Vizyonumuz

Endüstriyel temizlik malzemeleri, kimyasalları, kağıt grupları ve gıda ürünleri satışı ile satış sonrası hizmet alanlarında ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakılmasında örnek olabilecek şekilde çalışan, sektöründe en başarılı şirketlerden birisi olmak, ülke ekonomisine en büyük getiriyi sağlamak.

Read More
Yiğit ÖCAL

Yiğit ÖCAL

Genel Müdür

Genel Müdürümüzün Mesajı

Merhaba, Bundan yaklaşık 10 yıla yakın süre önce endüstriyel temizlik malzemeleri satışı ve satış sonrası hizmetlerini yürütmek için çıktığımız yolculuğumuza, 2019 yılında Türkiye’nin en büyük 50 şirketler topluluğu arasında yer alan Bilkent Holding bünyesine dahil olarak devam ediyoruz. Bundan sonraki faaliyetlerimizde bağlı bulunduğumuz bu büyük grubun uzun yıllara dayanan bilgi birikimini ve sahip olduğu kurumsal değerleri özümseyerek faaliyetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

Satışa sunduğumuz ve satış sonrası hizmet verdiğimiz tüm ürünlerimizi bir arada kolayca bulabileceğiniz ürün kataloğumuzda daha detaylı bilgilere ürünlerimizin yanlarında bulunan QR kodları okutarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Bizler tüm faaliyetlerimizde Adonis olarak “fark yaratır, değer katar” mottosuyla hareket ediyor ve sizlerin memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı hedefliyoruz.

Ülkemize katma değer yaratan bir marka vizyonuyla çıktığımız yolculuğumuzda daha nice 10 yılları bir arada geçirmek dileğiyle.

Saygılarımla,

Yiğit ÖCAL